Liverpool kalon përsëri në avantazh (VIDEO)
Pas golit të barazimit nga Atsu, Newcastle ka rritur intesitetin dhe rrezikoi edhe disa herë portën.

Liverpoolaksionin e parë pas golit të pësuar arrin të dërgojë topin sërish në gol me Salah në mintën e 28’. /albeu.com/

Shtuar më 04/05/2019, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori