Liverpool këmbëngul për Xherdan Shaqirin
Pas fjalëve të agjentit të tij, vijnë të tjera lajme rreth së ardhmes së talentit të Bayern Munchen, Xherdan Shqiri. Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze "Daily Express", Liverpool nuk ka hequr dorë nga transferimi i shqiptaro-zviceranit në "Anfield Road".

"The Reds" nuk mundën të siguronin shërbimet e Shaqirir gjatë merkatos së verës, por gjatë asaj dimërore pritet të ketë një tjetër tentativë.

Për Xherdan Shaqirin interesohen edhe klubet e Serie A: Juventus, Inter dhe Roma. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori