Liverpool konsideron ofertën e Realit për Salah, mund t'i thotë po
Real Madrid nuk ka ndërmend të heqë dorënga nënshrimi me Mohamed Salah në këtë merkato verore.

Sipas mediave angleze dhe ato italiane, Reali dhe Liverpooli në verë mund të shkëmbejnë disa lojtarë për të mundësuar kalimin e egjiptianit në Bernabeo. The Reds kanë kërkuar portjerin Navas, Kovacicin i cili do të ishte zëvendësuesi ideal i Can dhe Bale, i cili do ta zinte vendin e Salah.

Madrilenët nuk e kanë problem që t'i ofrojnë ata, pasi shitja e të treve mednohet se do të mblidhnin aq të ardhura sa kushotn Salah. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2018, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori