Liverpool nuk është e interesuar për Dembelen
Skuadra angleze, Liverpool, nuk është e interesuar të nënshkruajë kontratë me sulmuesin francez, Ousmane Dembele, pavarësisht përpjekjeve të trajnerit Jurgen Klopp, që ta përvetësojë atë në të kaluarën.

Sipas Goal.com, më herët ishte raportuar se talenti francez ka qenë nën shënjestrën e Liverpoolit.

Megjithatë, së fundmi mediat kanë raportuar se Dembele nuk është në listën e klubit dhe se menaxheri Klopp nuk ka gjasa të nënshkruaj kontratë me të gjatë muajit janar.
Shtuar më 14/11/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori