Liverpool nuk ka të ndalur, shënon edhe dy gola të në pjesën e dytë (VIDEO)


Pëlqej
Liverpooli ka shënuar edhe dy gola të tjerë në këtë pjesë të dytë kundër Spartak Moscow.

Në fillim ishte Mane që shënoi në minutën e 47'-të, ndërsa mbas tre minutash Coutinho realizon hat-trick.

Vendasit e kanë mbyllur ndeshjen dhe janë të etur për të shënuar akoma. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori