Liverpool nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e tretë ndaj Watfordit (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool nuk ka të ndalur, duke shënuar edhe golin e tretë ndaj Watfordit në "Anfield Road".

Autori i golit është sulmuesi brazilian, Roberto Firmino në mintën e 50'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 53'-të. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori