Liverpool nuk mjaftohet me janarin, nënshkruan me lojtarin e ri
Liverpoolit pavarësisht mbylljes së merkatos së janarit, vazhdon të bëjë nënshkrime.

fundmi the reds kanë nënshkruar me mbrojtësin e talentuar kolumbian Anderson Arroyo, i cili menjëherë është huazuar te klubi spanjoll, Real Mallroca me një marrëveshje 18 mujore.

Talenti së fundmi shkëlqeu me Fortalezan dhe bindi drejtuesit e redsave të nënshkruajnë me të. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2018, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori