E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
Liverpool ofron 70 milionë për Insigne, De Laurentis kërkon më shumë
Tabloidi prestigjoz angelz "Daily Mail" njofon se Liverpooli ka ofruar 70 milion euro për yllin e skuadrës Lorenzo Inisgne, por presidenti i Napolit e hodhi poshtë ofertën e anglezëve, shkruan Albeu.com.

Jurgen Klopp që synon të sjellë lojtarin italian në Anfield Road. T

Tekniku gjerman e tentoi futbollistin edhe verën e shkuar por ta tentojë sërish në fund të këtij sezoni.

Megjithtaë po sipas tabloidit anglez, presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiis hodhi poshtë ofertën e Liverpoolit, por është është i gatshëm të pranonjë nësë i vjen një ofertë prej 150 milionë eurosh.

Ndërkohë Insigne është e lidhur me Napolin deri në qershorin e vitit 2022. Deri më tani ai ka realizuar 8 gola gola dhe pesë asistime në 19 ndeshje Serie A. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori