Liverpool përmbys rezultatin përballë Chelsea (VIDEO)
Superkupa e Europës është duke dhuruar emocione të forta. Dy super skuadrat angleze janë duke dhënë gjithçka në fushë për të ngritur trofeun prestigjoz.

90 minutat përfunduan me rezultatin e barabartë 1-1 për të kaluar në 30 minuta shtesë aty ku Liverpool ka gjetur golin e dytë dhe të avantazhit me të njëjtin autor Mane, saktësisht në minutën e 95’.

minutat e mbetura Chelsea do të tentojë të pakten barazimin.
Shtuar më 14/08/2019, ora 23:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori