Liverpool po mendon për Coutinhon
Liverpool po mendon të transferojë brazilianin e Interit, Philippe Coutinho në Anfield në fund të serzonit. Vetë mesfushori i Interit ka pohuar se mund të largohet pasi pozicioni i tij në skuadër nuk është is sigurt.

Duke parë edhe mos aktivizimin e tij në ndeshjet e Interi bën të mendohet se ky transferim është shumë i mundshëm.

Agjenti i Liverpool gjendet në Milano dhe kjo tregon qartë interesimin e tyre për të riun brazilian të Interit. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2011, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori