Liverpool shënon dy gola të shpejtë ndaj Portos (VIDEO)


Pëlqej
Liverpool ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Portos në "Estádio do Dragão".

Autori i golit të parë është sulmuesi Sadio Mane në minutën e 25'-të.

Ndërsa goli i dytë u shënua nga Mohamed Salah në të 29'-tën

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 31'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori