Liverpool shkatërron Porton, prek çerekfinalen në Champions (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka bërë një hap të madh drejt çerekfinales së UFA Champions League, pas fitores 5-0 ndaj Portos në "Estádio do Dragão".

Anglezet ishte skuadra më e mirë që nga fillimi, duke treguar forcën e tyre ndaj portugezëve.

Golat për Liverpoolin në këtë takim i shënuan Sadio Mane (25', 53' & 85'), Mohamed Salah (29') dhe Roberto Firmino (69').


Shtuar më 14/02/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori