Liverpool shkatërron Romën (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool nuk po ndal së shënuari ndaj Romës në "Anfield Road".

Këtë herë ka shënuar Roberto Firmino në minutën e 61'-të që i çon shifrat në 4-0.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 65'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori