Liverpooli e mposhti në fushë, shikoni çfarë i ndodhi në konferencë trajnerit të PSG (VIDEO)

Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, nuk e ka pritur aspak mirë humbjen në sekondat e fundit ditën e djeshme, 3-2 ndaj Liverpoolit, dhe si për të trazuar akoma më shumë situatën, mendoi e ëma e tij, që e pengoi edhe në konferencën pas ndeshjes.

Teksa po fliste me gazetarët në përfundim të takimit, gjermanit i ra telefoni, dhe nuk hezitoi t’ia tregontegjithëve, duke i kthyer ekranin e telefonit, e duke u shprehur se ishte pikërisht nëna e tij që po i telefononte.

Me një buzëqeshje në fytyrë, ai e kaloi edhe këtë moment të sikletshëm.
Shtuar më 19/09/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori