Liverpooli i frikshëm këtë sezon, të udhëhequr nga Salah
Liverpooli fitoi mbrëmë 2-0 në transfertë ndaj Ëolves duke e mbyllur fazën e parë si kampione e dimrit. Të kuqtë të udhëhequr nga Salah dhe Van Dijk thyen lehtësisht debutuesit e Wolves, shkruan Albeu.com.

Por ecuria në Premier Ligë e Liverpoolit, këtë fazë të parë të sezonit është mbreslënse. "The Redsat" ende nuk e kanë prvuar humbjen teksa pas 18 javësh kampionat kanë siguruar 15 fitore dhe 3 barazime.

Skuadrës së Jurgen Klopp, imungon një titull në Premier Ligë prej 28 vitesh dhe ky sezon mund të jetë i tyre duke parë ecurinë fantastike. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2018, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori