Liverpooli i papërmbajtshëm, i shënon edhe golin e tretë Romës (VIDEO)

Pëlqej
Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Romës në "Anfield Road".

Autori i golit është Sadio Mane që realizon në minutën e 55'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 68'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori