Liverpooli kthehet në shtëpi, Firmino bëhet "i kuq"
Skuadra e Liverpoolit ka ateruar në shtëpi pas triumfit në Ligën e Kampionëve kundër Tottenhamit.

Duke bartur trofeun e garës më të rëndësishme për klube, futbollistët dhe trajnerët kanë pozuar para aeroplanit.

Sulmuesi Roberto Firmino pas ndeshjes ka ndryshuar edhe pamjen. Ai i ka ngjyrosur flokët duke u bërë "i kuq". /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori