Liverpooli merr vetëm barazim (VIDEO)
Pëlqej
Liverpooli e ka nisur me barazim aventurën në Ligën e Kampionëve, duke barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”.

Salah (37’) dhe Firmino (21’) shënuan për vendasit, ky i fundit humbi edhe një penalti, ndërsa për mysafirët realizuan Wissam Ben Yedder (5’) dhe Joaquin Correa (72’). /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori