Liverpooli s'humbet asnjëherë me Kolo Toure-n në fushë
Kolo Toure mbrëmë ishte një nga lojtarët më të dobët në fushë në super sfidën ndaj Arsenalit. Por mbrojtësi afrikan duket se e ka e ka hijen e rëndë në fushë.

Sa herë që ai luan për Liverpoolin, skuadra e Klopp asnjëherë nuk mposhtet. Në 10 takimet e fundit që ai ka luajtur, Liverpooli ka arritur 6 fitore dhe 4 barazime.

Jo më kot Toure tha javën e kaluar se nëse vazhdon të luajë në të tilla nivele mund ta kërkojnë edhe Real Madridi. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2016, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori