Liverpoolit i rikthehen dy yjet për ndeshjen ndaj Barcelonës
Liverpooli do të luajë nesër aktin e parë në Champions kundër Barcelonës në Camp Nou.

Në prag të supersfidës vijnë lajme mjaft të mira te të kuqtë.

Roberto Firmino dhe Fabinho kanë lënë pas dëmtimet dhe do të jetë të gatshëm ndaj Barcelonës.

Një lajm mjaft i mirë ky për Jurgen Klopp që do të ketë tashmë dy yjet ndaj Barcelonës.

Ndërkohë Liverpooli do të përqëndrohet plotësisht te Championsi pasi në Premier League titulli është shumë pranë Manchester City-t që zor se do të lerë pikë në dy ndeshjet e fundit ndaj Leicester dhe Brightonit. /albeu.com/

Shtuar më 30/04/2019, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori