Llorente optimist: Synojmë të vazhdojmë të jemi të pamposhtur
Mesfushori i Atletico Madridit, Marcos Llorente mendon se do vazhdojnë të jenë të pamposhtur në La Liga.

Skuadra e Diego Simeone dje fitoi me rezultat bindës 4 – 0 ndaj Cadizit.

Ish ylli i Real Madridit ndihet i lumtur me fitoren, derisa theksoi se shpreson të vazhdojnë serinë në mënyrë që t’i gëzojnë tifozët.

"Në fund kjo është çfarë i dedikojmë vetës në çdo ndeshje".

"Jemi në seri mjaftë të mirë. Shpresojmë të vazhdojmë edhe pas pushimit dhe t’i gëzojmë tifozët", deklaroi ai.

Atletico momentalisht renditët në pozitën e dytë në tabelë, derisa në xhiron e radhës do përballet me Barcelonën.
Shtuar më 08/11/2020, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori