Llorente: Unë dhe Tevez plotësojmë njëri-tjetrin
Fernando Llorente mendon se ai dhe Carlos Tevez janë një kombinim ideal sulmuesish për Juventusin.
Llorente thotë se ata po ia kalojnë shumë mirë si brenda ashtu edhe jashtë fushe.

“Për tiparet e lojës tonë, ne plotësojmë njëri-tjetrin në mënyrë të plotë. Ne të dy flasim spanjisht dhe kjo na ndihmon shumë”.

“Ai nuk flet italisht shumë mirë, dhe është avantazh të luajë me mua”, ka thënë Llorente për Calcio2000.
Shtuar më 22/09/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori