Lloriente rikthehet në Serinë A, pranë firmës me gjigandët italianë
"Corriere dello Sport" raporton se agjenti i sulmuesit veteran Fernando Llorente do të takohet me drejtuesit e Napolit.

Napoli është në treg për të forcuar forcën e tyre sulmuese para fillimit të sezonit tjetër dhe e ka identifikuar 34-vjeçarin si një kandidat të mundshëm për atë rol.

Dhe për sa i përket zhvillimit të ri, përfaqësuesit e klubit dhe vëllai i Llorente, i cili është edhe agjenti i tij ka të ngjarë të takohen të enjten për të diskutuar rreth masës së mundshme.

Ish-lojtari i Spanjës është një lojtar i lirë që kur kontrata e tij me klubin anglez Tottenham Hotspur përfundoi më 30 qershor.
Shtuar më 21/08/2019, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori