Lojtar i madh dhe me zemër të madhe, Muriqi ia plotëson ëndrrën vajzës që vuan nga kanceri
22 vjeçarja, Irem Ayyuce Cinar e cila po lufton me sëmundjen e kancerit e kishte ëndërr t’i takonte futbollistët e Fenerbahçes.

Pas fitores në kupën e Turqisë 3:1 ndaj Tarsus Idman Yurdu, futbollistët e Fenerbahçes, bashkë me Vedat Muriqin vizituan vajzën duke ia plotësuar ëndrrën.

Irem kishte gjithashtu ëndërr që të bëhej futbolliste.
Shtuar më 02/11/2019, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori