Lojtarët e Barcelonës i gjen "belaja", marka Audi iu kërkon të këthejnë makinat mbrapsht
Lojtarëve të Barcelonës u ka dalë së fundmi një problem i papritur me markën e njohur Audi.

Audi ka kërkuar që lojtaret të kthejnë makinat pasi marrëveshja e tyre është ndërprerë.

Lojtarët kanë pasur mundësi që të zgjedhin veturat e tyre nga Audi, sipas preferencave të tyre, me çmime marramendëse.

Marc-André ter Stegen Audi SQ5 TFSI Mythos black (£71,000)
Nélson Semedo Audi Q7 Carrara ëhite (£75,000)
Gerard Piqué Audi RS 6 Avant performance Daytona gray (£127,000)
Ivan Rakitić Audi Q7 Graphite gray (£65,000)
Sergio Busquets Audi R8 Coupé V10 plus Daytona gray (£192,000)
Denis Suárez Audi Q7 Glacier ëhite (£65,000)
Andrés Iniesta Audi SQ7 TDI Glacier ëhite (£100,000)
Luis Suárez Audi RS 6 Avant performance Daytona gray (£127,000)
Lionel Messi Audi RS 6 Avant performance Sepang blue (£127,000)
Ousmane Dembélé Audi RS3 Sportback Panther black (£56,000)
Jasper Cillessen Audi Q7 Ink blue (£65,000)
Philippe Coutinho Audi Q7 3.0 TDI (£65,000)
Paco Alcácer Audi RS3 Sportback Panther black (£56,000)
Jordi Alba Audi Q7 Sepang blue (£65,000)
André Gomes Audi Q7 Florett silver (£65,000)
Aleix Vidal Audi R8 Spyder V10 Tango red (£185,000)
Samuel Umtiti Audi RS3 Sportback Catalunya red (£56,000)
Yerry Mina Audi Q7 3.0 TDI (£65,000)
Thomas Vermaelen Audi Q7 Florett silver (£65,000)
Ernesto Valverde Audi Q7 e-tron quattro Florett silver (£65,000)

Ndërkohë, kontrata e Barcelonës me Audin ka mbaraur më 30 qershor, dhe tani lojtarëve u është kërkuar që të kthejnë makinat. /albeu.com/

Shtuar më 20/07/2019, ora 20:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori