Lojtarët e basteve të çmendur pas Barcelonës
Shumë personave në angli nuk i shqetëson "Vullkani" dhe aq më pak Manchester United të cilat do të jenë shkak për humbjen e Barcelonës në finalen e Ligë së Kampioneve e cila do të luhet me 28 Maj në Webmley.

Shumë lojtarë të basteve në Europë nuk shqetësohen aspak nga fakti se cili do jetë kundërshtari i Barcelonës në finale, pasi ato ndihen të sigurt që Barcelona do të fitojë Ligë e Kampioneve.

Këtë gjë e tregon edhe një kompani bastesh në angli e cila është shprehur se disa lojtarë të këtij lloj basti kanë parashikuar se Barcelona do të fitojë ndaj Manchester United duke vendosur jo pak por plot 115 mijë euro. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2011, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori