Lojtarët e ftuar për ndeshjen ndaj Celtas, plot mungesa për Zidane
Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Celta Vigos me fillim nga ora 20:45 në stadiumin Balaidos.

Edhe në këtë ndeshje tekniku Madrilen nuk do të mund të llogarisë në 5 lojtarë të cilët nuk kanë udhëtuar me ekipin për në Celta.

Ramos dhe Benzema (të dëmtuar), Carvajal (i suspenduar), Ceballos dhe Llorente (të lënë jashtë), janë mungesat e teknikut Francez për ndeshjen e javës së 18-të në kampionatin Spanjoll./albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori