Lojtarët e Kukësit e djegin në dhomat e zhveshjes pas fitores ndaj Partizanit (VIDEO)
Kukësi triumfoi dje 1-0 ndaj Partizanit me një gol të Abazajt që hasi shumë polemika pasi skuadra e kuqe nuk pranoi golin, shkruan Albeu.com.

Megjithatë për arbitrin topi kishte kaluar vijën fatale dhe takimi përfundoi me fitoren e verilindorëve që tashmë marrin dhe kreun e Kategorisë Superiore.

Pas triumfit lojtarët e Kukësit e djegin në dhomat e zhveshjes duke festuar në maksimum 3 pikët. Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2020, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori