Lojtarët e Liverpoolit duan sulmuesin e Leipzigut në "Anfield Road"
Sulmuesi i Leipzigut, Timo Werner po kërkohet nga shumë klube evropiane.

Lojtarët e Liverpoolit i kanë bërë thirrje drejtuesve që ta transferojnë në "Anfield Road".

Veçanërisht është mesfushori, Naby Keita i cili ka luajtur te klubi gjerman përkrah edhe 22-vjeçarit.

Për Werner janë të interesuar edhe Chelsea, Bayern Munich, Borussia Dortmund dhe Real Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori