Lojtarët e Realit fokusohen te Champions, "harrojnë" La Liga
“Los Blancos” humbën dy trofe brenda gjashtë ditëve, pra u eliminuan nga Superkupa e Spanjës dhe Kupa e Mbretit.

Sipas gazetarit të El Chiringueto, Juanfe Perez, lojtarët e Real Madridit janë fokusuar te Liga e Kampionëve.

Brenda dhomës së zhveshjes te gjiganti spanjoll besojnë se e kanë humbur La Liga-n, andaj janë të fokusuar te trofeu më prestigjiozë në botë.

Vetëm pesë ndeshje e ndajnë Realin nga trofeu u Ligës së Kampionëve duke mos përfshirë dy ndeshjet ndaj klubit italian.
Shtuar më 26/01/2021, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori