Lojtari bëhet gati të futet në lojë, por ajo që shfaqet në kamera i fantaks të gjithë (VIDEO)
Pëlqej
Një moment i pazakontë është kapur nga kamerat gjatë ndeshjes së kampionatit anglez, Huddersfield- Bournemouthit e cila përfundoi me rezultatin 4-1.

Në një moment kamera u kthye nga trajneri David Wagner i ekipit vendas dhe mbrapa tij një nga futbollistët po bëhej gati për t'u futur në fushën e lojës.

Duke u ndërruar, futbollisti zbuloi aksidentalisht organin e tij gjenital dhe e gjitha kjo ishte në transmetim të drejtpërdrejtë ku u pa nga miliona shikues.

Menjëherë, e gjithë skena e zhiruar ka nisur të bëjë xhiron e rrjeteve sociale.
Shtuar më 12/02/2018, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori