Lojtari feston, portieri e sulmon (VIDEO)
Një derbi vërtetë i nxehtë ai në Rumani mes Universitatea dhe CFR Cluj. Imazhet që po bëjnë xhiron e botës, dhe që po u servirim tani, paraqesin një moment dhune dhe anti fair-play gjatë ndeshjes, kur portugezi Cadu u sulmua nga portieri kundërshtar pas shënimit të golit me 11-metërsh.

Të dy dolën nga loja me të kuq dhe ndeshja u ndërpre për gati 30 minuta. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2012, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori