Lojtari nuk niset me ekipin pasi pret kalimin tek Juventus
Serge Aurier i afrohet lamtumirës me Paris Saint-Germain.

Lojtari nga Bregu Fildishtë nuk ka fluturuar me pjesën tjetër të grupit për turneun në Shtetet e Bashkuara, ku francezët do të takohen me Romën dhe Juventus. Aurier ka mbetur në qendrën e trajnimit të PSG duke pritur për lajme, përcjell Albeu.com.

Sipas TODO merecato Web lojtari është nën orbitën e Juventusit për krahun e djathtë. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori