Lojtarët e kombëtares darkojnë para grumbullimit
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqiptare kanë darkuar në një nga restorantet në Tiranë.

Lajmin e ka bërë të ditur sulmuesi i Kombëtares, Eros Grezda, përmes një fotojepostuarprofilin e tij në Facebook, i cili është në praninë e Xhakës, Llullakut, Abrashit, e Alijit.
Shtuar më 20/03/2017, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori