Londër, grabiten gruaja dhe vajza e Mourinhos
Jose Mourinho së bashku me bashkëshorten dhe vajzën e tij ka vizituar dje kryeqytetin britanik Londër duke përfituar edhe nga pushimi që kishte me Real Madrid. Por, edhe pse "Special One" e dashuron këtë qytet, i është dashur të rikthehet në Madrid me kujtime jo fort të mira.

Gjatë qëndrimit në Londër, familja Mourinho është vendosur në hotelin luksoz Windham Grand Hotel ku edhe ka ndodhur episodi i pakëndshëm. Disa hajdutë kanë mundur të futen në dhomë dhe të marrin prej andej laptopin e bashkëshortes së Mourinhos, Matilde dhe atë të vajzës Tita, raporton "The Sun". /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori