Londinezët shënojnë edhe golin e dytë ndaj Evertonit (VIDEO)

Pëlqej
Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium".

Është sulmuesi 24-vjeçar, Harry Kane ai që ka dyfishuar rezultatin në minutën e 47'-të kundër Evertonit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 49'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori