Lopez dhe Armero kalojnë testet mjekësore
Pëlqej
Diego Lopez dhe Pablo Armero janë zyrtarisht futbollistë të Milanit. Spanjolli dhe kolumbiani kanë kaluar me sukses testet mjekësore në Milano.

Klubi kuqezi ka postuar në profilin e tij në Twitter një foto të ish portierit të Real Madrid dhe ish mbrojtësit të Napolit pasi kishin mbaruar kontrollin mjekësor.

Në orët në vijim do të bëhet edhe prezantimi zyrtar. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori