Lorenzo Insigne nuk grumbullohet me Napolin për sfidën kundër Feynordit
Lorenzo Insigne është lënë jashtë ndeshjen e rëndësishme të Napolit për në Ligën e Kampionëve me Feyenoord, pasi ai pësoi një lëndim kundër Juventusit.

Italiani ka qenë duke luftuar me një inflamacion të vazhdueshëm të gjoksit dhe është dëmtuar përsëri.

Partenopei duhet të mundin me çdo kusht Feyenoordin nesër që të ketë ndonjë shans për të avancuar në raundin me eleminim direkt, por Insigne nuk është konsideruar mjaft i përshtatshëm për të qenë i gatshëm në urdhërat e Maurizio Sarrit.

Skuadra e Napolit kundër Feynoordit: Reina, Rafael, Sepe, Albiol, Chiriches, Hysaj, Koulibaly, Maksimovic, Maggio, Mario Rui, Jorginho, Allan, Diawara, Hamsik, Rog, Zielinski, Giaccherini, Callejon, Ounas, Mertens
Shtuar më 05/12/2017, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori