Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë vajza e tij
Lorik Cana është bërë baba për herë të dytë. Ish-kapiteni i Kombëtares dhe bashkëshortja e tij Monika janë bërë së fundmi me një vajzë.

Çifti e ka pagëzuar vogëlushen e sapoardhur në jetë me emrin e veçantë shqiptar, Enkeleida.

Loriku dhe Monika janë prindër edhe të një djali, që quhet Bojken.

Shtuar më 18/01/2020, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori