Lorik Cana, shembulli i të gjithë baballarëve shqiptarë
View this post on Instagram

🦘 👨‍👧❤️

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Pas vogëlushit Bojken, Lorik Cana u bë baba për herë të dytë në janar me një vajzë të cilën e quajtën Enkeleida. Sot ish-kapiteni është kthyer në shembullin e të gjithë baballarëve shqiptarë.

Kjo pas një fotoje të fundit të publikuar në Instagram, kushfaqet duke mbajtur vajzën e tij të vogël dhe në duar, ai mban dy qese të mëdha pazari.
Shtuar më 24/02/2020, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori