E FUNDIT/ Numurohen 87% të votave: LSDM 36,27%, VMRO-DPMNE 34,89%, BDI 11,37%, ASH
Lot dhe dhimbje, si u nderua Leo i vogël nga futbollistët (FOTO LAJM)

Një ngjarje shumë emocionuese dhe e prekshme ka ndodhur në fillimin e ndeshjes në Selman Stërmasi.

Pak ditë më parë, një nga tifozët më besnik të Partizanit u nda nga jeta pas një sëmundje të pashërueshme.

Nuk mund të mungonte nderimi për tifozin e vogëlPartizanit, Leo Cara i ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Karroca e tij bëri një xhiro nëpër stadium, ndërsa nuk munguan duartrokitjet e tifozëve të Tiranës, të cilët iu bashkuan dhimbjes për humbjen e Leos së vogël.
Shtuar më 28/09/2018, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori