Lotë krokodili, Tevez kërkon falje
Vijnë pas 5 muajsh lotët e krokodilit të Carlos Tevez. Lojtari argjentinas u arratis në vendlindjen e tij, i cili ishte një hap larg Milanit dhe që kishte prishur marrëdhëniet me Manchester City dhe Roberto Mançini.

"Kërkoj falje, sinqerisht, pa asnjë rezervë, të gjithë atyre që i kam zhgënjyer. I kërkoj falje të gjithë atyre që janë ndjerë të fyer nga fjalët dhe veprimet e mia", ka deklaruar Carlos Tevez për sitin zyrtar të klubit anglez.

" Tani dua të mendoj vetëm për City-n dhe të rikthehem në fushën e lojës", përfundon sulmuesi argjentinas.

Të falura të sinqerta? Vetëm koha do ta tregojë se sa të vërteta janë deklaratat e Carlos Tevez. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2012, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori