Lovren kërkohet në Serinë A, 3 klube të mëdha pas kroatit
Mbrojtësi i Liverpoolit Dejan Lovren është një nga më të kërkuarit në Serinë A.

Për të siguruar kroatin ka një rivalitet të ashpër teksa Napoli, Roma dhe Napoli janë vënë pas mbrojtësit.

Sipas tabloidit anglez "The Sun" klubet e Serisë A do tëntojnë të bindin Liverpoolin me një ofertë prej 29 milionë eurosh.

Ndërkohë 29-vjeçari ka luajtur 165 ndeshje me të kuqtë duke shënuar dhe 5 gola. /albeu.com/

Shtuar më 28/03/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori