Low e la jashtë kombëtares, Ter Stegen nxjerr “blof” teknikun gjerman
Lajmi për mungesën e Ter Stegen dhe Jerome Boateng në listën e kombëtares gjermane ishte befasi për të gjithë.

Trajneri Joachim Low ka dhënë arsyet e tij për shkakun e mungesës së dy lojtarëve. Për Boateng arsyeja e pushimit ishte që lojtari të punonte në përgatitjen e tij fizike.

Ter Stegen në anën tjetër ishte thënë të mungonte faji i një lëndimi në krah. Megjithatë, portieri gjerman është parë duke mbrojtur ngjyrat e Barcelonës, në humbjen që skuadra e tij pësoi një humbje 3 me 4 ndaj Real Betis.
Shtuar më 12/11/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori