Low flet për një kthim të mundshëm të Ozilit te Gjermania
Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka zbuluar se nuk ekziston më një çështje që Mesut Ozil të kthehet në Kombëtaren e Gjermanisë.

Lojtari i Arsenalit u vu në qendër të kritikave pas një fotoje që bëri me presidentin Rexhep Taip Erdogan ku dhe e quajti presidentin e tij.

Trajneri ka thënë së fundmi se: “Mesut Ozili nga pikëpamja ime deklaroi dorëheqjen dhe i mbylli vetë dyert. Një rikthim nuk është më një çështje”. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori