Low zbulon: Schwein-i bën edhe...këngëtarin
Pëlqej
Trajneri i Kombëtares gjermane, Joachim Low, është një fans i çmendur i këngëtares gjermane Helene Fischer, e cila ishte e ftuar edhe në festën e madhe në Berlin pas fitimit të Kupës së Botës në "Brazil 2014".

Teksa uroi dje këngëtaren për 30-vjetorin, Low nxjerr në pah disa të fshehta gjatë festës: "Fischer ka zë dhe energji të jashtëzakonshme. Hiti i saj ‘Atemlos’ tërboi lojtarët. Schwein-i dinte tekstin përmendësh dhe këndonte me zë të lartë". /albeu.com/Shtuar më 06/08/2014, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori