Luajn pa Hazardin, formacionet zyrtare: PAOK - Chelsea
Chelsea do të luaj sot ndeshjen e tyre të parë në Europa League dhe do të luajnë ndaj PAOK-ut.

Blutë e Londrës edhe pse janë favoritë në letër, por duhet të jenë të kujdesshëm ndaj grekëve.

Formacionet e skuadrave:

PAOK XI: Paschalakis; Tosca, Varela, Khacheridi, Vieirinha; Wembloom, Mauricio; El Kaddouri, Shakhov, Jaba; Pelkas.

Chelsea XI: Arrizabalaga; Zappacosta, Rudiger, Christensen, Alonso; Kante, Jorginho, Barkley; Pedro, Morata, Willian. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori