Luani këtë ndeshje të premten, është e trukuar
Të gjithë ata që janë të apasionuar pas vendosjes së llotove, rusët kanë një propozim për ju. Ndeshja e kampionatit rus që do të zhvillohet këtë të premte mes Ural dhe Terek Groznit është e trukuar.

Terek Grozni sezonin e kaluar i ka falur ndeshjen Uralit në javët e fundit të kampionatit duke i siguruar mbijetesën në kampionat.

Mediat ruse shkruajnë se ndeshja ishte marrëveshje mes dy skuadrave që Ural ti falë 6 pikë në dy ndeshjet e këtij sezoni.

Kompa nit evropiane të basteve janë ka në reaguar për këtë rast dhe teksa fitorja e Groznit kuotohet gjithnjë e më ulët.
Fitorja e skuadrës është përcaktuar me koeficient 1.65, ndërsa është bllokuar opsioni që kjo sfidë të luhet me shuma të madhe parash./Albeu.com/
Shtuar më 26/08/2015, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori