Lucas në Seria A, drejt transferimit te kjo skuadër
Inter po mendon për të përforcuar skuadrën për sezonin e ri. Objektivi i parë i zikaltërve Lucas Mourai PSG-së. Francezët kërkojnë 40 milionë euro për brazilianin, por Inter shpreson tek një ulje.

Inter ka qenë në negociata për të edhe para se ky i fundit të transferohej te PSG në 2012-ën. Zikaltrit janë në kërkim të sulmuesve të krahut, pasi Perisic mund të largohet te United.

Di Maria dhe Marquinhos, janë dy emra të tjerë për të cilët Inter ka kërkuar informacione, por ka dhe rivalitetin e fortë dhe të Jvuentusit dhe Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2017, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori