Luciana Campolongo tifozja e Juventusit i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM)

Luciana Campolongo është një nga tifozet më të zjarrta të Juventusit. Ajo është me profesion balerine, por Juventusit nuk i ndahet. Falë palestrës dhe vallëzimit, ajo ka mbajtur një trup mjaft të bukur duke u shfaqur tepër joshëse ne rrjetet sociale, shkruana Albeu.com.


Shtuar më 11/01/2019, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori